کاربرد نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی به شرکتهای توزیع کننده محصول و یا خدمات این امکان را می دهد که بتوانند کالای خود را در پایین ترین سطح کانالهای توزیع عرضه نمایند. این موضوع در سطح قابل توجهی می تواند هزینه توزیع را در سازمانها کاهش دهد.
نرم افزار پخش مویرگی می تواند در کانالهای توزیع عمده فروشی، نمایندگی، پیمانکاری توزیع، خرده فروشی مورد استفاده بخش فروش سازمانهای تولید کننده محصول و یا خدمات قرار گیرد. سازمانهای توزیع کننده محصول و یا خدمات به واسطه استفاده از فن آوری نوین نرم افزار می توانند علاوه بر تسریع در امر توزیع؛ اطلاعات مربوط به بازار و شرکای تجاری خود را بدست آورند تا با تجزیه و تحلیل دقیق عملکرد آنان بتوانند در صورت نیاز به اقدامات اصلاحی؛ سریعا وارد عمل شوند.


مزایای استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا :

حضور گسترده محصول و خدمات از پارامترهایی است که در دنیای رقابتی امروز حائز اهمیت است. در دسترس بودن محصول و خدمات یکی از عوامل بسیار موثر در موفقیت شرکتهای توزیع کننده محسوب می گردد. استفاده از نرم افزار پخش مویرگی، افزایش میزان توزیع و پخش محصولات، مخصوصا در مورد کالاهای تند مصرف و تاریخ دار را قطعا می تواند پشتیبانی نماید.

استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا در حقیقت استفاده از یک سیستم جامع مالی را برای سازمان توزیع کننده به ارمغان آورده است. از این لحاظ از این نرم افزار می توان بطور بسیار موثری در کاهش میزان مطالبات در بازار و متعاقب آن کاهش ریسک مالی بهره برد.
یکی از استراتژیهای مهم بخش فروش سازمانها سعی در افزایش میزان سهم بازار می باشد. سرعت و دقت نرم افزار پخش مویرگی کارا توانسته است بخش فروش شرکت های پخش را در رسیدن به این هدف مهم یاری نماید. چرا که استفاده از فن آوری همواره سرعت و دقت انجام امور را افزایش داده است. استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا نیز به واسطه تسهیل امر سفارش گیری، انبارداری، فروش، توزیع و امور مالی توانسته است نقش مهمی در توسعه سهم بازار شرکتها ایفا نماید.
با تقویت سیستم وصول مطالبات از طریق استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا شرایط سرمایه سازمانها به واسطه افزایش نقدینگی بهبود پیدا می کند.  موضوع افزایش سرمایه در گردش سازمان نیز می تواند در توسعه و افزایش تعداد کد کالای سازمان برای عرضه موثر باشد.
تسریع امر پخش محصول و ارائه خدمات توسط نرم افزار پخش مویرگی کارا سبب کاهش ضایعات خصوصا در کالاهای تند مصرف می گردد. این موضوع همواره برای سازمانهای توزیع کننده دغدغه ای همیشگی بوده است که به واسطه نیاز سنجی کارشناسان زبده شرکت پخشیاران کارا با معرفی نرم افزار پخش مویرگی کارا این دغدغه فکری سازمانها در سطح موثری مرتفع شده است.

تمامی خدماتی که از طریق بهره مندی و استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا عاید شرکت های توزیع کننده می گردند؛ نهایتا مسبب افزایش ارزش برند سازمانهای تولیدی و خدماتی خواهند شد که این موضوع بسیار مهم شاید اصلی ترین و والا ترین هدف سازمانی هر شرکت تولیدی و خدماتی را تشکیل می دهد.