نقش استفاده از نرم افزار پخش مویرگی در صنعت پخش مدرن
نرم افزار پخش مویرگی به واسطه بهینه سازی مدیریت توزیع کالا و خدمات، کاهش زمان تحویل کالا و نیز توجه وپاسخگویی مناسب به نیاز مشتریان توانسته است نقش بسیار مهمی در افزایش میزان سود و کاهش هزینه های عملیاتی سازمان ها ایفا نماید. این موضوع مهمی است که در تبدیل شرکتهای پخش سنتی به مدرن بعنوان یکی از پارامترهای موثر مورد توجه شرکتها پخش می باشد. 

استفاده از نرم افزار پخش مویرگی در تجمیع اطلاعات:

در دنیای فن آوری امروزی توفیق همه فعالیتها منوط به میزان توانایی سازمانها در مدیریت اطلاعات می باشد. به واسطه وجود حجم بالایی از اطلاعات در شرکتها توزیع و پخش، ضروری است که از ابزار فن آوری شده مناسبی برای مدیریت اطلاعات استفاده گردد. این موضوع می تواند در سطح قابل توجهی، شکاف بین اطلاعات موجود و فعالیت بخشهای فروش سازمانها را بهبود بخشد.

استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا که توسط کارشناسان زبده شرکت پخش یاران کارا ایده پردازی و اجرا شده است. توانسته است بطور موثری پشتیبانی و مدیریت اطلاعات ضروری شرکتهای توزیع و پخش را عملیاتی نماید.

در شرکتها پخش اطلاعات دریافتی و گزارش شده توسط پرسنل فروش معمولا بلا استفاده می ماند در حالیکه استفاده و آنالیز این اطلاعات می توان کمک شایان توجهی به مدیریت و بخشهای ذیربط در برنامه ریزی و تصمیم گیریها نماید. استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا می تواند مدیران ذیربط را در دریافت اطلاعات موثر از طریق آنالیز و تحلیل اطلاعات خام دریافتی حمایت نماید.

مدیران فروش برای برنامه ریزیهای فروش نیازمند اطلاعات دقیق از فعالیت پرسنل و نیز شرکای تجاری خود هستند. با بهره مندی از نرم افزار پخش مویرگی کارا مواردی نظیر سطح مراوده تجاری شرکاء و نیز میزان فعالیت موثر پرسنل فروش و خدمات در دسترس مدیران قرار می گیرد. بخش فروش بر پایه این اطلاعات دقیق می تواند برنامه های آتی و اصلاحی احتمالی را برنامه ریزی نماید.

بسیاری از مدیران فروش شاید توانایی تحلیل داده ها را نداشته باشند و یا اینکه مشغله موجود اجازه اجرای تجزیه و تحلیل داده ها را میسر نکند. استفاده از نرم افزار پخش مویرگی می تواند داده های دقیق مورد نیاز مدیران را در کمترین زمان در اختیار آنان قرار دهد.

فرآیند های پخش مویرگی :

فرآیندهای مهم فروش مانند اخذ سفارش از مشتریان، صدور فاکتور فروش، خروج کالا از انبار، تحویل کالا به بخش توزیع، تحویل کالا به مشتری، صدور اسناد مالی، تعیین میزان بدهی های، تعیین زمان تسویه حساب و ده ها موضوع دیگر از طریق استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا در حقیقت یک بانک اطلاعاتی غنی و قوی را در اختیار مدیران قرار داده است.

در دنیای تجاری رقابتی امروزی رضایتمندی مشتریان موضوعی است که قطعا در بقای یک سازمان نقش بسیار موثری دارد. شاید اصلی ترین نیاز مشتریان دقت و سرعت در امور سازمانها باشد. استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا توانسته است دو موضوع دقت و سرعت را در امر توزیع محصول و خدمات پشتیبانی نماید. کارشناسان فروش شرکتها با استفاده از خدمات این نرم افزار در سریعترین زمان ممکن می توانند دقیق ترین خدمات را به مخاطبین ارائه نمایند.

سیستم سفارشگیری آنلاین، صدور فاکتور آنی مواردی هستند که سرعت مورد نیاز مشتری را بخوبی پاسخگو بوده اند. صدور اسناد مالی و گزارشات فروش نیز از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند که مورد توجه سازمان و شرکای تجاری آنان قرار گرفته است.

چرا نرم افزار پخش مویرگی :

استفاده از نرم افزار پخش مویرگی می تواند عاملی مهمی در ظهور شرکتهای پخش مدرن داشته باشد. شرکتهای پخش نیز برای حضور فعال در بخش رقابتی توزیع الزاما باید از همه فن آوریهای نوین بهره مند باشند. قطعا داشتن بستر نرم افزاری قوی و مطمئن می تواند شرکتهای توزیع را در رسیدن به این هدف یاری نماید. وجود طیف وسیعی از مشتریان وفادار نرم افزار پخش مویرگی کارا خود موید توجه سازمانها و شرکتها پخش به این موضوع مهم می باشد.