مزایای استفاده از نرم افزار پخش مویرگی

دوست عزیز می توانید به جای مطالعه این متن فایل صوتی آنرا به صورت پادکست گوش دهید :

  چرا نرم افزار پخش مویرگی کارا :

در جامعه تجاری امروزی محصولات حالت تولید انحصاری خود را بطرز چشمگیری از دست داده اند از این منظر، مشتریان گزینه های بسیاری را برای خرید برندها در اختیار دارند. این موضوع شرکتهای تولید کننده و مخصوصا پخش مویرگی را وادار نموده است، موضوع بخش بندی را در بازار هدف خود نادیده بگیرند تا از این طریق بتوانند محصولات خود را در بازارهای وسیع تری برای عرضه توزیع نمایند. به بیان ساده تر در حال حاضر تولیدکنندگان و شرکتهای پخش مویرگی در بازار حضور موفقی خواهند داشت که محصول و یا خدمات آنان بیشتر در دسترس مصرف کنندگان باشد. با عنایت به این موضوع و قرار گرفتن در عصر فن آوریهای دیجیتال شرکت پخشیاران کارا با ایده پردازی و اجرای پروژه نرم افزار پخش مویرگی توانسته است ابزاری قدرتمندی را در اختیار تولیدکنندگان و شرکتهای پخش برای حضور فعال در بازار ارائه نماید.

نرم افزار پخش مویرگی کارا با بهره مندی از دانش و مهارت کارشناسان زبده و بر پایه نیاز سنجی از تعداد زیادی از فعالین تجاری طراحی و اجرا گردیده است. نرم افزار پخش مویرگی کارا، سیستم فروش تولیدکنندگان و توزیع کنندگان را در سطح عمیقی متحول ساخته است. کارشناسان فروش شرکتها با نصب نرم افزار پخش مویرگی کارا  بر روی دستگاه های تبلت خود، با مراجعه به واحدهای صنفی بازار هدف به سهولت و با دقت و سرعت بالایی با انتخاب لیستی از محصولات اقدام به سفارش گیری می نمایند. این سفارش از طریق واحد فروش شرکت پخش تایید شده و با مشخص شدن وضعیت و نوع تسویه حساب، محصول در اسرع وقت تحویل سفارش دهنده می گردد.

یکی از دغدغه های بخش توزیع شرکتها، وجود مغایرتهای است که بهنگام سفارشگیری شفاهی ایجاد می شود. استفاده از قابلیتهای قوی نرم افزار پخش مویرگی کارا که سفارشگیری آنلاین می باشد به واسطه سهولت انتخاب محصول از لیست، این اخلال مهم در سیستم توزیع را مرتفع نموده است.

امکانات نرم افزار پخش مویرگی کارا :

برخی از شرکتهای پخش اقلام زیادی برای سفارشگیری دارند. اعلام تمامی موارد از طرف کارشناس فروش شرکت بسیار زمانبر خواهد بود که این موضوع با اصل بازاریابی مبنی با احترام به وقت مشتریان کاملا مغایرت دارد. نرم افزار پخش مویرگی کارا با بهرمندی از امکان نمایش تصویری محصول و لیست بندی های حرفه ای جهت تسریع و افزایش سرعت انتخاب و محاسبه های سریع فاکتور نقش به سزایی در توسعه فروش مویرگی و رضایتمندی مشتریان ایفا می نماید.

استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا، بطرز چشمگیری امور مربوط به بخش مالی شرکت پخش و یا توزیع را مدیریت می نماید. این نرم افزار تحت وب در زمان صدور فاکتور تمامی عملیات حسابداری؛ منجمله محاسبات مربوط به تخفیفات مشتریان و پورسانت احتمالی کارشناسان فروش را نیز محاسبه می نماید و از این طریق مدیریت فروش امکان تجزیه و تحلیل مشتریان و عملکرد پرسنل فروش را بطور آنلاین تحت مدیریت خود خواهد داشت.

یکی از درخواستهای مامورین وصول مطالبات امکان توقف تحویل سفارش تا مشخص شدن وضعیت تسویه حساب مشتری می باشد که همواره مورد اختلاف این گروه از شاغلین با بخشهای فروش می باشد. نرم افزار پخش مویرگی کارا با پایان دادن به این موضوع بطور اتوماتیک با امکان تعیین سقف بدهکاری ( نظام اعتبارات ) برای هر مشتری امکان صدور فاکتور جدید برای مشتری را تا تسویه حساب فاکتورهای قبلی متوقف می نماید. این موضوع تا حد چشمگیری در سلامت و کارایی بخش وصول مطالبات شرکتهای پخش حائز اهمیت می باشد.

انتخاب نرم افزار پخش مویرگی کارا به واسطه بهره¬مندی از پیشرفته¬ترین فن¬آوری روز دنیا، تسریع امور مالی و فروش، دقت بالا، برخوداری از امنیت  بالا و در نظر گرفتن تمامی سطوح مود نیاز در یک سیستم فروش و پخش جامع؛ از مقبولیت و محبوبیت بالایی در بین شرکتهای تولیدی مادر و توزیعی برخوردار است.