درباره شما ( شرکتهای فعال در حوزه پخش مویرگی) :

      آیا تاکنون با خود اندیشیده اید که چرا برخی سازمان ها از سایرین موفق ترند؟ آیا می دانید شرکتهای های مدرن در حوزه بازاریابی، فروش و پخش مویرگی از چه ابزارهایی استفاده می نمایند؟ آیا می دانید روند تغییرات در هزاره سوم میلادی تا چه حد روی کسب و کار شرکتهای پخش مویرگی تاثیر گذاشته است؟  تحقیقات اخیر نشان می دهد که شرکت های موفق در حوزه فروش و به ویژه پخش مویرگی شرکت هایی هستند که از ابزارهای مدرن حوزه پخش مویرگی استفاده می نمایند. ابزارهایی که با توجه به سرعت و دقت باعث ایجاد ارزش افزوده مبتنی بر افزایش بهره وری، افزایش فروش، کاهش هزینه و بسیاری منافع دیگر برای صنعت پخش مویرگی می باشد.

     لذا این مجموعه با قدمت طولانی در حوزه تولید نرم افزار، شبکه فروش و پرسنل مجرب در این زمینه، نرم افزار جامع پخش مویرگی کارا (تحت وب) را با قابلیت های: کارکرد از راه دور، سفارش گیری آنلاین (موبایل)، ثبت و مدیریت سفارشات، تایید اعتبار فروش، نمایش سفارشات به انبار، وصول کالا به انبار و صدور رسید، تحویل کالا به مشتری و قطعی شدن فاکتور فروش، دریافت وجه و یا چک از مشتری و ثبت در سیستم، وصول و یا برگشتی چک های دریافتی، ثبت کالای مرجوعی، انبار، حسابداری و خزانه داری، گزارشات سیستم، اطلاعات پایه و ده ها توانمندی دیگر که مورد نیاز شرکت های پخش مویرگی می باشد را معرفی می نماید.
   
   در صورتیکه فعال در حوزه پخش مویرگی بوده و علاقمند هستید تا اطلاعات بیشتری داشته باشید فقط کافیست با شرکت تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به ارسال اطلاعات جانبی اقدام گردد. شرکت پخشیاران کارا از برگزاری جلسه ای مشترک جهت نمایش و ارایه توانمندی های محصولات خود استقبال می نماید.