بهترین نرم افزار پخش مویرگی در بازار جهانی

بهترین نرم افزار پخش مویرگی باید ویژگی های مبتنی بر ابر داشته باشد که به شما امکان نظارت، مدیریت و کنترل انواع مختلف جنبه های شغلی را می دهد و همچنین، نگاه کامل و دقیقی نسبت به مسیر و عملیات شما، از زنجیره تمین تا مدیریت مالی را فراهم کند.
نرم افزار پخش مویرگی
شرکت های در حال رشد اغلب از چندین نرم افزار پخش مویرگی و فروش  که مستقلا در مسیر مدیریت انبار، موجودی، حسابداری، فروش، لجستیک، خرید و موارد دیگر به آنها کمک می  کند، استفاده می کنند، با این وجود، عملیات های شما به طور جداگانه کار نمی کند.
هر فرآیند بر کل جریان کار تأثیر گذار است، به این معنی که یک موضوع جزئی می تواند اثر دومینو را در پی داشته باشد، فرایندهای یکپارچه در نرم افزار توزیع مویرگی همچنین به یک بستر نیاز دارند که تمام این جنبه های کسب و کار شما را در یک مکان شامل شوند.
نرم افزار توزیع به شما امکان می دهد تا زبانه ها را در عملیات پیچیده خود نگه دارید، سیستم عامل های توزیع با داشتن نرم افزار ERP در هسته اصلی خود می توانند به عنوان یک مرکز متمرکز برای کلیه مراحل و منابع شما خدمت کنند، این مهم تضمین می کند که این امکان را دارید تا تمام موارد از گردش های داخلی و هم مرز و حتی برون مرزی را مدیریت کنید، این امر مانع بی ارزش شدن سهام و ورشکستگی می شود که به خودی خود مسائل بسیار پیچیده ای هستند.
در این لیست برخی از بهترین نرم افزار پخش مویرگی و توزیع در بازار جهانی را بررسی خواهیم کرد؛ ما نگاهی دقیق تر به ویژگی های آنها می اندازیم، نرم افزارهای موجود در لیست ارائه شده از ویژگی های خاص متناسب با نیازهای مختلف انواع بنگاه ها برخوردار است.
از منظر صنعت، این نکته قابل ذکر است: از سال 2018 تا 2023، انتظار می رود که بازار جهانی نرم افزار پخش مویرگی و توزیع تا سال 2023 به حدود 10/31 میلیارد دلار برسد، محصولات در زمان واقعی معین برای به حداقل رساندن کمبود شرایط سهام، افزایش در دسترس بودن کالا و کاهش هزینه های موجودی به نرم افزار توزیع نیاز دارند.
همچنین، از روندهای در حال ظهور در بازاری که آن هم در حال ظهور است و باعث ایجاد بازار جهانی نرم افزار توزیع می شود، مراقب باشید.
بازارهای مدرن اکنون خواستار تحویل سریعتر کالاها در خدمات با مشتری برتر هستند، این بدان معناست که توزیع کارآمد محصول گردش کار کارآمد برای هر شرکتی ضروری است، علاوه بر این، براساس آخرین گزارش در مورد روند زنجیره تأمین، سازمانها در تلاش هستند تا برای تحقق تقاضای رو به رشد، به چرخه عمر کوتاهتر محصول تطبیق دهند.

معرفی نرم افزار تلفن همراه توزیع و نرم افزار پخش مویرگی

ظهور خرده فروشی اومنیکانل
ناکارآمدی زنجیره تأمین و نیاز به شفافیت
علاوه بر این، سیستم عامل های توزیع به طور مداوم عملکردهای خود را گسترش می دهند. نسخه های مدرن حداقل شامل ویژگی های زیر است: مدیریت عملیات، مدیریت سفارش خرید و فروش، حسابداری،POS ،CRM و مدیریت موجودی.

 نرم افزار NetSuite ERP

پروفایل قابل تنظیم: نرم افزار پخش مویرگی و توزیع NetSuite ERP پروفایل درجه یک را ارائه می دهد که با توجه به نیاز کاربر قابل پیکربندی است، این داشبورد می تواند در ردیابی KPI ها در برابر اهداف سازمانی کمک کند.
net suite erp
از دیگر ویژگی های پیشرفته این نرم افزار توزیع برای حسابداری و مدیریت مالی: این پلتفرم ویژگی های مدیریت چرخه عمر دارایی های ثابت و شناسایی پیشرفته درآمد را ارائه می دهد، همچنین این نرم افزار تضمین می کند که تجارت شما با استانداردهای مختلف حسابداری بین المللی مطابقت دارد.
مقیاس پذیری آسان: نرم افزار پخش مویرگی و توزیع NetSuite ERP بسیار مقیاس پذیر است به طوری که می تواند با شرکت شما رشد کند، عملکردهای آن کاملاً قابل ارتقا است و همچنین در صورت نیاز می توانید ویژگی های بیشتری را نیز به آن اضافه کنید.
ویژگی های قدرتمند تجزیه و تحلیل: NetSuite دارای ویژگی های هوش تجاری داخلی است که به شما کمک می کند عملکرد سازمان خود را تحت نظر داشته باشید و داده های خود را با یک فرمت قابل درک تصور کنید.

نرم افزار Fishbowl Inventory Distribution

در سال 2001 تاسیس شده است، یک نرم افزار قدرتمند مدیریت موجودی است که به طور خاص برای ساخت و اداره انبار طراحی شده است، این نرم افزار پخش مویرگی و مدیریت موجودی به مشاغل متوسط و بزرگ کمک می کند تا وظایف مربوط به موجودی خود را مدیریت کرده و با اتوماسیون کردن کل فرایند تولید، تولید کنندگان و شرکت های انبار را  تحت نظر داشته باشند، همچنین با سایر ابزارها و ویژگی ها همراه است تا بهره وری و کارایی عملکرد کسب و کار شما را به حداکثر برساند.
Fishbowl به شما امکان می دهد بدون خستگی، سفارش کار، بیل مواد و موارد دیگر ایجاد کنید، شما می توانید هزاران قسمت را به راحتی کنترل کنید، عملکردهای انبار از قبیل چیدن، بسته بندی و حمل و نقل محصولات با کمک این نرم افزار پخش مویرگی و مدیریت قدرتمند تسریع می شود، Fishbowl با تعداد بیشماری از قابلیت های ردیابی دارایی همراه است تا به شما در مدیریت و کنترل دارایی های خود کمک کند، ادغام یکپارچه با QuickBooks ردیابی و مدیریت موجودی شما را بسیار ساده تر و سریع تر می کند.
چرا نرم افزار توزیع و مدیریت موجودی Fishbowl را انتخاب می کنید؟
Fishbowl 100٪ ضمانت رضایت خاطر را ارائه می دهد، اگر راضی نبودید، Fishbowl کل مبلغی را که برای نرم افزار پرداخت کرده اید به شما بازپرداخت می کند.
روش مدولار دستی: این نرم افزار پخش مویرگی و توزیع یک روش مدولار را ارائه می دهد که شرکت ها را قادر می سازد بسیار انعطاف پذیر باشند، زیرا تنها ماژول های مورد نیاز خود را بر اساس مسئولیت های کارمندان خود انتخاب می کنند، این امر تا حد زیادی مسئولیت پذیری موجودی و سفارش فروش را بهبود می بخشد؛ همچنین، بسیاری از کاربران عاشق این هستند که بدانند چگونه می توانند به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند بدون اینکه به تعداد زیادی فایل و اسناد نیاز داشته باشند، فقط با چند کلیک  داده های مورد نیاز آنها درست در کف دست آنهاست آنهم با قیمت مناسب.
در بالای سفارشات خود بمانید: با نرم افزار پخش مویرگی و توزیع Fishbowl، در صدر سفارشات خود قرار دارید، بنابراین تطبیق آنها با سفارشات خرید مناسب را برای شما آسان می کند، این یک پلت فرم مدیریت موجودی است که به شدت بر کارایی و بهره وری کسب و کار شما تاثیر می گذارد و به طور قابل توجهی خط اصلی شما را تقویت می کند.

نرم افزار EZ Office Inventory

نرم افزار EZ Office Inventory که در سال 2011 تاسیس شد، یک نرم افزار پیگیری دارایی پیشرو است که توسط هزاران شرکت در سراسر جهان استفاده می شود، این برنامه سیاهه های مربوط به کلیه دارایی ها از تدارکات تا بازنشستگی را فراهم می کند و کلیه عملکردهایی که شامل دارایی شرکت می شود را ساده می کند، راه حل مدیریت دارایی مبتنی بر وب از QR و بارکد ها پشتیبانی می کند، در حالی که برنامه های تلفن همراه و اسکنر دستی باعث می شود کل مراحل مدیریت دارایی ها همچون یک نسیم باشد.
این راه حل به ویژه برای تجارتهایی که در مناطق مختلف جغرافیایی گسترش یافته و دارای ویژگی های کنترل دسترسی است، در این نرم افزار پخش مویرگی به خوبی کار می کند، مناسب برای انواع صنایع، از جمله ساخت و ساز و مهندسی، مؤسسات آموزشی، مراقبت های بهداشتی، هنری و رسانه ای، سازمان های غیر دولتی، IT و فناوری، مدیریت رویداد، ایمنی عمومی و خدمات و مشاغل نگهداری می باشد، این نرم افزار بهترین شیوه های صنعتی را دارد که در جای درست در آن قرار گرفته است.