چگونه در صنعت پخش هزینه های خود را کاهش دهیم؟

مدیریت هزینه و کنترل آن یکی از فاکتور های مهم و تاثیر گذار در میزان سود آوری یک شرکت محسوب می شود. همان طور که می دانید شرکت های پخش مختلفی در حال حاظر در این بازار در حال فعالیت هستند لذا یک مجموعه مشتری محور و کار آمد باید بتواند سریع تر از سایر رقبا کمبود هایی که دارد را رفع کند و با ارائه یک خدمت یا ویژگی منحصر به فرد مشتری را ترغیب به استفاده از خدماتش کند. به طور کلی استفاده از نرم افزار های پخش مویرگی تحول عظیمی در صنعت پخش بود چرا که با ارائه خدمات پیشرفته تر و سامان دهی شده در کنار دید وسیع و امور مالی قوی بسیاری از مشکلات این حوزه به راحتی حل شد و روند انجام کار با حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرد لذا در این برهه از زمان باید به فکر کاهش هزینه های و مدریت هوشمندانه منابع مالی بود تا بتوان از سایر رقبا پیشی گرفت. ما در این مقاله سعی داریم شما را با تعدادی از فاکتور های مهم و تاثیر گذار در کاهش هزینه در صنعت پخش مویرگی را بررسی کنیم.
شرکت پخش مویرگی کارا در این صنعت جزء اولین مجموعه هایی بود که با ارائه روش های نوین پخش و بسته بندی توانست با مدیریت منابع و ارائه یک فهرستی جامع و کامل از سوپر مارکت ها رفت و آمد های مسئولان پخش را تا حد زیادی مدیریت کند که این موضوع به ظاهر ساده تاثیر بسیار زیادی در میزان سود آوری مجموعه دارد.
موضوع دیگری که به عنوان وجه تمایر این نرم افزار از سایر نرم افرار های دیگر می شود امکان استفاده از آن تحت وب است. به عبارت دیگر برنامه نویسان این نرم افزار با توجه به نیاز روز بازار به این آگاهی رسیده اند که می تواند با استفاده از نسخه تحت وب ( ابری ) علاوه بر بهبود ارتباط بین اعضا و افزایش سرعت عمل شما باعث کاهش هزینه هایتان می شود. طبق آمار های بدست آمده از یک پژوهشگر به نام آمریکایی که چیزی حدود 1300 مجموعه را در جامعه آماری خود گنجانده بود به این نتیجه رسید که این کاهش هزینه بین 20 تا 30 درصد است که رقم قابل توجهی می باشد لذا شما باید به عنوان مدیر یک مجموعه به این موضوع آگاه باشید تا با مدیریت بهتر منابع مالی خود سود آوری تان را افزایش دهید. حال ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که این درصد چگونه حاصل شده است، برای تفهیم بهتر این موضوع بهتر است نگاه مدیریتی به این نرم افزار داشته باشید، در نرم افزار هایی که در فضای ابرای طراحی شده اند شما به عنوان کارفرما در پایان سال مالی نیازی به پرداخت هزینه برای دریافت مجوز سیستم عامل نرم افزار ندارید به عبارت ساده تر بدون پرداخت هزینه می توانید از نسخه های به روز شده نرم افزارتان استفاده کنید با این کار علاوه بر کاهش هزینه های خود در کوتاه مدت توانسته اید از کاهش ارزش دارایی خود نیز جلوگیری کنید چرا که بدون نیاز به سرمایه گذاری جدید می توانید از آخرین نسخه ارائه شده نرم افزارتان استفاده کنید.
استفاده از این نرم افزار پخش مویرگی از خیلی جوانب به صرفه است به عنوان مثال شما با استفاده از این نرم افزار به طور ناخود آگاه هزینه های عملیاتی it خود را کاهش می دهید. به عبارت ساده تر به نیرو های فنی و متخصص کمتری برای بخش پشتیبانی برنامه خود احتیاج دارید در نتیجه علاوه بر کاهش هزینه های مصرف برق و تجهیزات سایت شرکت هزینه های جاری مجموعه شما که شامل حقوق کارمندان است نیز کاهش پیدا می کند.
نکته قابل توجه دیگری که خیلی از شرکت ها نگران آن هستند هزینه های مربوط به بازیابی اطلاعات است. همان طور که می دانید رخداد های پیش بینی نشده یکی از اصلی ترین تهدیدات سیستم های مدرن امروزی می باشند که ممکن است تمام اطلاعات خاص و محرمانه یک مجموعه را در یک چشم بهم زدن از بین ببرد. فارق از این که این اتفاقات می تواند چقدر باعث ایجاد تنش در مجموعه شود اگر قابل بازیابی نباشند ممکن است انحلال مجموعه شما را در پیش داشته باشد. نرم افزار پخش مویرگی کارا با نگاه مدیریت محوری که دارد این تضمین را به شما می دهد که بازیابی اطلاعاتتان در رخداد های پیش بینی نشده را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام می دهد چرا که با استفاده از سیستم ابری که در اختیار دارد، به سیاست ها و رویه های بسیار پیشرفته ای دسترسی دارد که مانع از بین رفتن اطلاعات شما می شود. این موضوع یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که هر مجموعه شناخته شده ای برای پیشرفت و یا حفظ جایگاه خود به آن احتیاج دارد که مجموعه کارا با استفاده از تکنولوژی ابری در نرم افزار هایش تواسته به عنوان همراهی مطمئن در مسیر پیشرفت کنار شما عزیزان باشد و وقتی یک مجموعه وارد بازار کار می شود برای آن که بتواند در بین رقبای این بازار جایگاه مناسبی پیدا کند باید به دنبال راهکار هایی باشد که با افزایش بهره وری و کارایی خود نسبت به رقبا هزینه های جاری خود را کاهش دهد. این کاهش هزینه می تواند باعث حفظ منابع مالی و انسانی شما شود که در نتیجه به سودآوری شما کمک شایانی می کند یکی از این راهکار ها استفاده از سیستم مقیاس پذیری نرم افزار کارا است. به عبارت ساده تر توزیع کنندهگان یک مجموعه می توانند با مقیاس گذاری که مخلف میزان سود و هزینه را محاسبه کنند. شما می توانید با این روش در بین هزاران مقیاس اقتصادی موجود مدلی را که برای شما مناسب تر است را انتخاب کنید. با توجه به این که پرداخت هزینه منوط به استفاده است، شما می توانید تا حد زیادی هزینه های خود را کاهش دهید. استفاده از فضای ابری به دلیل مزایای فراوانی که دارد توانسته به سرعت جایگاه مناسب خود را در بین کسب و کار ها پیدا کند به طوری که قریب به 49 درصد از آن ها از آن استفاده می کند.
ما در این مقاله تنها به بخش کوچکی از مزایای نرم افزار پخش مویرگی کارا اشاره کرده ایم که باعث کاهش هزینه های شما و افزایش میزان سود دهی برای مجموعه تان خواهد شد برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار و خدمات آن می توانید بع سایت ما نیز مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.