پخش مویرگی چه مزایایی دارد؟

ما در این این مقاله سعی داریم شما را با جدید ترین متد هایی که برای پخش کالا وجود دارد آشنا کنیم پس اگر شما هم به عنوان یک پخش کننده به دنبال روش های نوین و در عین حال کم هزینه برای افزایش بازدهی مجموعه تان هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید با این روش ها آشنا شوید و از آن ها بهره ببرید.
در گذشته روش های مختلفی برای انتقال کالا از مبدا (کارخانه) به مقصد (مشتری) وجود داشت که همگی بسیار زمان بر و پر هزینه بودند در نتیجه صرفه اقتصادی نداشت اما روش های جدیدی که برای پخش کالا ها وجود دارد که یکی از این روش ها پخش مویرگی کالا است با استفاده از این روش شما می توانید در کوتاه ترین کالاها را به دست مشتری برسانید.
با استفاده از سیستم پخش مویرگی شما می توانید با در دست داشتن یک جامعه آماری درست و دقیق کالا های خود را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برسانید.
نرم افزار پخش مویرگی کارا علاوه بر این که به شما یک جامعه آماری از لیست سوپر مارکت ها و اطلاعات دقیق ان ها در اختیار شما می گذارد دارای امکانات دیگری نیز می باشد تا شما را از هر نرم افزار دیگری بی نیاز کند. برای مثال شما با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا دیگر نیازی به نرم افزار های حسابداری برای مدیریت انبار و یا کنترل پرسنل خود ندارید چرا که این سیستم دارای بخش مالی و حسابداری که شامل زیر مجموعه هایی مانند خزانه داری، حقوق و دستمزد، حسابداری، معاملات فصلی و... می باشد.
با استفاده از این سیستم پخش مویرگی شما می توانید سطوح دسترسی مختلفی برای افراد تعیین کنید تا هر کس با توجه به سمتی که در مجموعه دارد و مسئولیتی که به او محول شده است بتواند در این نرم افزار بر عملکرد سایرین نظارت داشته باشد.

 

چرا سیستم پخش مویرگی کارا بیشتر از سایر نرم افزار های این حوزه طرفدار دارد؟


پس از به رسمیت شناخته شدن روش پخش مویرگی برای کالا های اساسی و مشاهده تاثیر این روش در میزان فروش و سود دهی شرکت های پخش، کمتر کسی از روش های منسوخ شده قدیمی استفاده می کرد به همین دلیل مجموعه های متعددی به فکر طراحی یک نرم افزار برای این سیستم کردند تا بتوانند نیاز این بازار را رفع کنند و به عنوان یک مرجع اصلی در این حوزه شناخته شوند. اما هریک دارای معایبی بودند که از میزان کار آمدی این روش می کاستند به عنوان مثال تعیین سطوح دسترسی مختلف برای کارمندان و حتی مشتریان و یا تعیین یک فرمول برای محاسبه میزان تخفیفی که قرار است به هریک از مشتریان داده شود از جمله اصلی ترین موضوعاتی بود که در سایر نرم افزار های مشابه به آن توجهی نشده بود اما مجموعه کارا با کمک برنامه نویسان خبره ای که داشت توانست یکی از جامع ترین و کاربردی ترین نرم افزار های پخش مویرگی را طراحی و به بازار عرضه کند که دارای مزایای فراوانی بود و به تمام ابعاد این کار توجه شده بود به طوری که هیچ کدام از مشکلاتی که سایر نرم افزار های مشابه داشتند را نداشت به همین دلیل انتخاب خیلی از مدیران تهیه این نرم افزار بود.
شما با از این نرم افزار می توانید هر یک از مراحل انجام کار،  از ثبت سفارش گرفته تا تحویل کالا را به روش های مختلفی در آن این سیستم ثبت کنید. به عنوان مثال در ثبت سفارش 4 روش کلی در این سیستم تعریف شده است که شامل سفارش گیری آنلاین توسط ویزیتور، سفارش گیری تلفنی، سفارش گیری اپراتوری و در نهایت ثبت سفارش از طریق ماژول بازرگانی یا همان نسخه سفارش گیر مشتریان می شود؛ در نتیجه شما می توانید کالا های سفارشی را دقیقا به همان روشی که ثبت شده اند در سیستم ذخیره کنید تا قابلیت پیگیری داشته باشند.

 

مزایا استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا


همان طور که اشاره شد این نرم افزار دارای مزایای فراوانی است که همین موارد موجب تمایز آن از سایر نرم افزار ها می شود که ما در این بخش به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم تا شما بتوانید این سیستم را با سایر سیستم های پخش مویرگی مقابسه کرده و متناسب با نیاز های مجموعه خود انتخاب هوشمندانه تری داشته باشید:
از آن جایی که این نرم افزار دارای نسخه تحت وب است شما قابلیت ریموت کنترل یا همان کار کردن از راه دور را با این نرم افزار دارید.
از آن جایی که این سیستم دارای یک بخش حسابداری چهار سطحی شامل سطوح گروه، کل، معین و تفضیلی است شما می توانید به راحتی ورودی و خروجی های مجموعه تان را محاسبه کنید.
نرم افزار جامع پخش مویرگی کارا تمامی مسائل مالی مربوط به کارمندان مانند حقوق، پورسانت و هزینه ایاب و ذهاب را به صورت اتوماتیک در آخر هر ماه محاسبه می کند. جالب است بدانید که شما این امکان را دارید که برای هر یک از افراد با توجه به عملکردش درصد های مختلفی برای دریافتی اش در نظر بگیرید و یک بار برای همیشه آن را در سیستم تعریف کنید.
با توجه به این که در این نرم افزار می توان سطوح دسترسی مختلفی برای کارمندان تعریف کرد خیلی از مدیران نگران بحث امنیتی این نرم افزار هستند اما بهتر است بدانید که طراحان این سیستم آن را به گونه ای برنامه ریزی کرده اند که شما می توانید بدون این که هیچ تداخلی بین بخش های مختلف این سیستم وجود بیاید هزاران سطح دسترسی مختلف با توجه به نیاز مجموعه تان تعریف کنید.

 

خرید نرم افزار پخش مویرگی


مواردی که در بالا ذکر شد تنها گوشه ای از هزاران مزیت این نرم افزار نسبت به سایر نمونه های مشابه آن است. اگر شما هم به دنبال یک نرم افزار جامع و کاربردی برای مدیریت کالا های خود و پخش مویرگی آن ها هستنید می توانید با کارشناسان واحد فروش کارا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این مجموعه بهره ببرید. این نرم افزار با توجه به امکانات بسیار زیادی که در اختیار شما قرار می دهد دارای قیمت بسیار مناسبی است که می تواند شما را از هر نرم افزار دیگری مبی نیاز کند.