معایب نرم افزار پخش مویرگی تحت ویندوز


شاید تا کنون از خود پرسیده باشید که چگونه است که شرکت های پخش در امر کسب و کار خود موفق هستند و شرکت آنها همیشه سود آور است.
1- انتخاب کالاهای مناسب و متناسب با فرهنگ بومی منطقه جغرافیایی حوزه فعالیت
2- استفاده از منابع انسانی ورزیده چابک و یا تربیت آن ها
3- انتخاب نرم افزار متناسب و کاربردی پخش مویرگی
البته باید گفت که آیتم های دیگری نیز دخیل هستند. در اینجا برای شما در خصوص آیتم ها و راهکارهای که یک نرم افزار پخش مویرگی در اختیار شما میگذارد به اختصار شرح می دهیم:
ارائه دیتاماینینگ دقیق به شما، ارایه امکانات متعدد برای اجرای سیاست ها و استراتژی مد نظر شرکت ها
محیط کاربری ساده و راحت، به روز شدن امکانات نرم افزار، انجام گزارشات دقیق برای آنالیز اهداف کاری، پشتیبانی عالی
نرم افزارهای موفق با استفاده از امکانات روز مانند استفاده فضای آنلاین و اینترنت می توان فاصله بین شرکت های پخش و مشتریان را کمتر کرده و بهترین خدمات را به مشتری ارائه بدهند.

معایب نرم افزار پخش مویرگی تحت ویندوز

به طور کلی نرم افزارهای پخش مویرگی همه جانبه هستند و صرفا برای رفع نیازهای مدیران و شرکت ها ساخته شده اند و معایب خاصی را شامل نمی شود. اما از معایب نرم افزار پخش مویرگی تحت ویندوز می توان به این اشاره کرد که در صورتی که یک نرم افزار برای یک ویندوز خاص نوشته شده باشد، با استفاده از سیستم های دیگر با ویندوزهای متفاوت نمی توان از این نرم افزار استفاده کرد و بنابراین بهتر است که نرم افزارهای پخش مویرگی برای استفاده عموم و برای همه ی ویندوزها نوشته شوند. همچنین این نرم افزارها به صورتی ارائه شوند که بتوان با استفاده از موبایل و تبلت نیز از آنها استفاده کرد.

مزایا نرم افزار پخش مویرگی

در ذیل به امکانات ومزایای اپلیکیشن سفارشگیر مشتریان نرم افزار پخش مویرگی اشاره خواهیم کرد که چرا صاحبان تجارت و بیزنس باید در دوران بحران و قرنطینه از آن استفاده کنند:
1. ارتباط با شرکت در هر ساعت از شبانه روز و یا زمان (حتی روزهای تعطیلی) و ارسال درخواست
2. ارتباط مستقیم با شرکت بدون نیاز به واسطه
3. دسترسی به اطلاعات قبلی خریدهای خود و اطلاع رسانی مالی خریدهای خود
4. اطلاع از قیمت ها و تخفیفات
5. اطلاع از کالاهای پرفروش، پیشنهادی شرکت، کالاها با حاشیه سود مربوطه، کالاهای محبوب
6. پرداخت آنلاین
7. مدیریت هزینه
8. مدیریت زمان

راهکارهای فروش آنلاین از طریق اپلیکیشن برای شرکت های پخش و بازرگانی

با تجوه به قابلیت های فروان این اپلیکیشن که شرکت نرم افزار پخش مویرگی در اختیار مشتریان و شرکت ها قرار داده مدیران محترم شرکت ها توانستند در زمان اپیدمی بیماری کرونا توانسته اند فروش خود را مدیریت کنند و به مشتریان هدف خود خدمات ارایه دهند و همچنین به این نتیجه رسده اند که این نوع تجارت چه در زمان بحرانی مانند کرونا و یا در زمان های عادی قدم در راه تجارت نوین گذاشته و مراحل تکامل و سیر صعودی خود را حفظ کرده و همچنین بهترین خدمات را به مشتریان خود ارایه بدهند.

کنترل اعتبار مشتریان

در سیستم طبق سیاست های کاری میتوان چندین اعتبار را جهت کنترل اتوماتیک تعریف کرد, که و سپس بر اساس گروه مشتریان این اعتبار به آنها اختصاص داده شود. با تعریف مشتری نوع اعتبار اتوماتیک بر اساس گروه آن تخصیص میابد و نیاز به تعریف تک تک فیلدها نیست.  مدیر سیستم میتواند برای هر مشتری در صورت نیاز فیلدهای اعتبار را تغییر دهد. پس از تعریف و تخصیص اعتبار به مشتری, سیستم تک تک فیلدها را بررسی میکند هنگام سفارش و ورصورت رسیدن به حد مجاز هر کدام از آنها اجازه ثبت سفارش را نمیدهد.
امکانات پنل انبار:
1- صدور حواله و رسید قطعی
2- صدور حواله و رسید موقت
3- عملیات دوره انبارگردانی
4- عملیات خرید: رسید کردن خرید، حواله برگشت از خرید
5- عملیات فروش و توزیع (فروش های تائید شده و ایجاد سرجمع) خروج سرجمع از انبار (بازگشت از توزیع) رسید برگشت از فروش

امکانات خزانه داری (پنل پرداخت)

- کلی : در این قسمت شما میتواند پرداخت های ترکیبی را ثبت کنید که میتواند شامل نقدی - چک - حواله بانکی باشد و برای هر کدام اطلاعات دقیق و لازمه را وارد کنید
2- نقد : در این قسمت فقط پرداخت های نقدی قابل ثبت میباشند
3- چک : در این قسمت فقط میتوانید چک را ثبت گنید, میتوانید از دسته چک انتخاب کرد و یا چک های دریافتی از مشتریان را انتخاب کرد.
4- حواله بانکی : در این قسمت شما فیش های واریزی و یا حواله های پرداختی را با اطلاعات لازمه ثبت میکنید.
5- شارژ صندوق : در این بخش شما میتوانید میزان موجودی صندوق با مشخص کردن مبدا افزایش دهید.
6- شارژ بانک : در این قسمت موجودی حساب های بانکی را با مشخص کردن مبدا افزایش دهید.
7- ابطال برگ چک : گاهی اوقات پیش میاد که یه چک اشتباه صادر شده و یا به هردلیلی بایستی باطل شود, که شامل دسته چک و یا چک مشتری میباشد. از این قسمت با ذکر دلیل میتوان این عملیات را انجام داد.