عملیات سیستم نرم افزار پخش مویرگی

به طور قطع بسیاری از مدیران صاحب کسب و کارهای مختلف دوست دارند اطلاعاتی کامل در خصوص عملیات و چگونگی کاربرد نرم افزار پخش مویرگی کسب کنند به همین دلیل ما بر آن شدیم تا به عنوان یک شرکت فعال در این زمینه، چگونگی کارکرد عملیات مربوطه را بیان کنیم.

برخی از سازمان ها با چند سال کار و پشتکار فراوان برای کسب سوددهی بیشتری، شعب مختلفی را در سایر مناطق جغرافیایی برای خود دائر می کنند. این سازمان ها برای کنترل سیستم فروش تمامی شعب خود نیاز به آن دارند.

مدیران و صاحبان این کسب و کار نیاز دارند که تمامی اطلاعات رد و بدل شده را در شعب مختلف در لحظه در اختیار داشته باشند، به اسناد حسابداری و هم چنین چگونگی حمل و نقل محصولات آگاهی داشته باشند و تمامی این فرآیندها با بهره گیری از این سیستم امکان پذیر است.
 

کارکرد نرم افزار پخش مویرگی


یکی از کارکردهای بسیار مهم در ارتباط با این نرم افزار، ثبت اطلاعات مربوط به مشتریان و هم چنین سفارش آن هاست. شما می توانید با کد گذاری که برای هر کدام از مشتریان انجام می دهید به دلخواه سیستم ثبت سفارش را برای آن ها فعال و یا غیر فعال کنید و سپس در اختیار مشتریان قرار دهید تا از راه دور کار ثبت سفارش خود را انجام دهند.

در این ماژول به سادگی به تمامی اطلاعات مربوط به سفارشات می توانید دسترسی پیدا کنید، این اطلاعات می تواند شامل تایید سفارش و یا رد سفارش و هم چنین آوردن دلیل برای رد سفارش باشد، بخش مربوط به قیمت گذاری محصول و هم چنین استفاده از جشنواره ها و تخفیف های مناسبتی و مدیر کسب و کار به سادگی می تواند به تمامی این اطلاعات دسترسی پیدا کند و این بخش یکی از مهم ترین کاربردهای نرم افزار پخش مویرگی به حساب می آید.

نمایش سفارش ها به انبار


اما بعد از تایید سفارشات نوبت به تامین کالاست. سازمان ها کالای نهایی خود را در انبار نگه داری می کنند و در این لحظه انباردار می تواند به لحظه هر کالایی که ثبت سفارش داده شد را دریافت کند و برای تهیه آن اقدام لازم را انجام دهد. با استفاده از دکمه ارسال سفارش به انباردار می توانید این کار را در سیستم نرم افزار پخش مویرگی انجام دهید و هم چنین پیش فاکتور مورد نیاز را در جهت قیمت گذاری و کسورات مربوط به محصول ارسال کنید.
با مشاهده این ماژول ها در می یابیم که امکان اشتباه و خطا با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی به شدت کاهش می یابد و هم چنین میزان سرعت عمل در جهت گرفتن سفارش و آماده سازی برای ارسال بار به شدت افزایش پیدا می کند و این مساله تاثیر بسیار زیادی در برند شدن و افزایش رضایتمندی مشتریان خواهد داشت.

نیازمندی های خرید


اما یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم در ارتباط با این سیستم، دریافت اطلاعاتی از انبار به وسیله مسئول خرید و آمادگی در جهت خرید آن است. این نرم افزار می تواند اطلاعات کامل را از انبار دریافت کند و هر محصولی که به نقطه سفارش رسیده باشد را جهت تامین آن به مسئول خرید ارسال کند. این مساله می تواند سازمان را از کمبود موجودی به دور نگه دارد.