تاثیر بانک اطلاعاتی بر میزان سود آوری در فروش مویرگی

 


 
در دنیای مدرن امروز که همه کار ها به صورت سیستمی و با کمک نرم افزار ها انجام می گیرند، استفاده از روش های منسوخ شده سنتی باعث محو شدن به مرور شما در این بازار رقابتی می شود لذا آشنایی با ابزار هایی که به رشد و توسعه کسب و کار شما در جهت فروش هدفمند کمک می کنند، در سودآوری شما بسیار موثر هستند؛ نرم افزار پخش مویرگی کارا یک روش کاملا به روز و مطمئن برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با استفاده از خدماتی که این نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد به سرعت پیشرفت کنید و در بین رقبای خود جایگاه ویژه ای پیدا کنید.
شما با استفاده از سیستم جامع بازرگانی کارا می توانید تمامی خدماتی که از نرم افزار های مالی و حسابداری، مدیریت انبارداری، کنترل پرسنل و ... را به صورت یکپارچه، از این نرم افزار دریافت کنید و با کمترین هزینه بیشترین بهره وری را از هزینه ای که بابت خرید این نرم افزار انجام داده اید، ببرید.

قابلیت های استفاده از نرم افزار پخش مویرگی کارا

1. امکان استفاده از این برنامه از راه دور یا به عبارت ساده تر امکان بهره برداری از امکانات و خدمات تحت وب
2. قابلیت اعتبار سنجی برای هریک از مشتریان بنا به صلاح دید مدیریت
3. امکان کنترل سیستم توسط مدیدیت و محدود کردن دسترسی ها
4. امکان تعریف چندین انبار با عناوین مختلف برای دسته بندی محصولات و سایر خدمات انبار داری مانند ثبت رسید و حواله
5. امکان دسته بندی مشتریان و واسط های پخش مویرگی بر اساس قیمت و میزان تخفیفی که برای هر دسته در نظر گرفته می شود
6. امکان دسته بندی کارکنان بر اساس سمت و فعالیتی که در مجموعه دارند به صورت ثابت و یا پلکانی مانند ویزیتور، سرپرست، مدیرداخلی و ...
7. امکان نظارت لحظه به لحظه مدیر یا سرپرست هر بخش بر فرآیند فروش از لحظه ثبت سفارش تا زمان دریافت
8. محاسبه خودکار حقوق و دستمزد کارمندان بر اساس اطلاعات اولیه ای که در سیستم ثبت شده است
9. داشتن یک منو آسان جهت یادگیری سریع و سهولت در استفاده برای افراد، که به آسانی امکان مرتب سازی، جستجو، ویرایش و حذف اسناد را  داشته باشند
10. امکان ثبت فاکتور های حساس و یا فاکتور های برگشتی در بخش لیست سیاه که از امکانات ویژه بسیار کارآمد این نرم افزار می باشد
11. امکان جدا سازی فاکتور های تایید شده و پیش فاکتور ها در 2 دسته بندی مختلف و تعریف سود و تخفیف هریک از فاکتور ها به صورت جداگانه
12. بررسی مسیر های پخش مویرگی و جداسازی محصولات بر اساس آدرس ها
13. قابلیت دریافت گزارش به صورت ماهانه، هفتگی و حتی روزانه در صورت نیاز و انتخاب قالب نمایش آن متناسب با درخواست مدیریت
14. از آنجایی که نرم افزار پخش مویرگی کارا بسیار هوشمند بوده و  برای استفاده هرچه بهینه تر از زمان،هزینه و خدمات طراحی شده است به کاربران خود امکان پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات را در هر زمان و مکان حتی به صورت کنترل ا راه دور می دهد، لازم به ذکر است که شما می توانید تنظیمات این بخش را در حالت خودکار قرار دهید تا نرم افزار به صورت خودکار عملیات بازیابی و بهینه سازی را انجام دهد.
15. و در آخر امنیت بالا، قیمت مناسب و خدمات گسترده ای که این سیستم در اختیار مشتریان خود قرار می دهد از دلایل اصلی هستند که افراد زیادی از این سیستم همه کاره به جای چندین نرم افزارمختلف استفاده می کنند.


تاثیر یک بانک اطلاعاتی در میزان فروش

اولین و مهم ترین اصل در بازازیابی و فروش هدفمند برای رسیدن به بالا ترین درصد سود آوری قرار گرفتن در محیطی است که درخواست کننده برای کالا یا خدمات شما زیاد باشد، به عبارت ساده تر داشتن یک بانک اطلاعاتی درست و جامع مانند لیست سوپرمارکت ها از نیاز های اولیه پخش مویرگی می باشد.

از آنجایی که لیست نیاز ها و موجودی های این فروشگاه ها به صورت روزانه در حالت تغییر است، داشتن اطلاعاتی که به روز و درست باشد یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که افراد برای خرید بانک های اطلاعاتی به آن توجه ویژه ای دارند. داشتن این لیست به کسانی که در حوزه پخش مویرگی فعالیت را دارند این امکان را می دهد که بتوانند در فضایی که درخواست ها بیشتر است تمرکز بیشتری داشته باشند و با یک برنامه ریزی درست و به موقع در خصوص نحوی فروش ( اعم از فروش حضوری، تلفنی و یا اینترنتی ) میزان فروش و به طبع آن میزان سود آوری خود را به میزان چشم گیری افزایش دهند.
مجموعه کارا از اهمیت ویژه این موضوع کاملا آگاه بوده به همین منظور اقدام به تهیه یک بانک ازلاعلاتی جامعی از لسیت سوپر مارکت ها کرده است که این مجموعه کاملا به روز می باشد؛ از ویژگی های شاخص این بانک می توان به مسیر بندی فروشگاه ها اشاره کرد که باعث سهولت در برنامه ریزی و تامین کالا های مورد نیاز سوپرمارکت های یک منطقه بدون اتلاف وقت در ترافیک های سنگین خیابان ها می شود.
مزایای بان اطلاعاتی کارا
1. قابلیت جسنجوی آسان و سریع
2. امکان چاپ برای استفاده آسان تر از آن
3. قابلیت ویرایش و تغییر هر یک از فیلد های موجود در فایل مانند آدرس، نام و شماره تلفن
4. قابلیت اپدیت کردن آن برای اتلاف وقت کم تر و سود آوری بیشتر
نکاتی در خصوص نحوی فروش
لازم به ذکر است برای فروش خوب و ارائه محصولات خود به مشتری، تنها خرید محصول و شناسایی مشتری کافی نیست بلکه آشنایی با قواعد و اصول بازاریابی و نحوی ارائه محصول یا خدمات از دیگر مسائلی است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
برای ایجاد یک رابطه موثر با مشتری که به فروش محصول ختم شود شما باید به اصول اولیه بازاریابی اشراف داشته باشید؛ به عنوان مثال سعی کنید با خوشرویی تمام شما شروع کننده صحبت باشید و سلام کنید همپنین برای مشتاق نشان دادن خود برای ادامه صحبت جواب سلام طرف مقابل را به گرمی بدهید.
نکته دیگری که در ابتدای آشنایی شما با یک خریدار بسیار مهم است، حسی است که شما از طریق صحبت هایتان در مشتری ایجاد می کنید. به بیان ساده تر اگر فرد مقابل حس کند شما در مرحله اول قصد کمک به او را دارید و صرفا هدف شما از هم صحبتی با او فروش نیست، امکان این که بتوانید مشتری بالفعل خود را به مشتری بالقوه تبدیل کنید بسیار بالا می رود.