نرم افزار پخش مویرگی و برخی از فواید آن


امروزه شرکت های پخش وظیفه سنگین و مهمی را در بازار رقابتی برعهده دارند و اصلی ترین کار مربوط به این مجموعه ها، سیستم سفارشات، نگهداری، بازاریابی و دریافت اطلاعات از مشتری است. نرم افزار پخش مویرگی تمامی این فرآیندها را برای این شرکت ها ساده کرده است و امروز می خواهیم به معرفی آن بپردازیم.

فواید استفاده از نرم افزار پخش مویرگی


یکی از اصلی ترین بخش های مربوط به حوزه پخش، چگونگی انبارداری است. در این سیستم روش های دریافت، نگهداری و پخش آن باید اصولی و به صورت دقیق انجام گیرد تا شرکت دچار ضرر و زیان نشود. انجام دادن این فرآیندها بر عهده این نرم افزار می باشد به خصوص برای شرکت های پخشی که دارای شعبه های مختلف در سراسر کشور است.
هم چنین خواب سرمایه یکی دیگر از معضلات و مشکلات مربوط به شرکت های پخش به حساب می آید و برای رفع چنین مشکلی بایستی که این شرکت ها نقطه سفارش مجدد کالای مورد نظر را به دست آورند. این نقطه سفارش با استفاده از امکانات نرم افزار پخش مویرگی شدنی است و به همین دلیل استفاده از آن کاربرد زیادی برای این سازمان ها دارد.
هم چنین با دادن اطلاعات کامل به این نرم افزار می توان به صورت دقیق تعیین کرد که شرکت در چه کالاهایی بایستی سرمایه گذاری کند و یا این که چه کالاهایی را دیگر خریداری نکند چون دچار ضرر و زیان اقتصادی می شود.

برنامه سفارش گیری ویزیتور در محل


هم چنین یکی دیگر از فواید نرم افزار پخش مویرگی، قابلیت نصب آن بر روی سیستم عامل های اندرویدی است. پس به سادگی می توان این نرم افزار را به گوشی همراه ویزیتور نصب کرد و تمامی اطلاعات را در محل ثبت سفارش از وی دریافت کرد. این اطلاعات قابلیت سینک شدن به نرم افزار اصلی را خواهند داشت و به همین دلیل از مزیت های بزرگ مربوط به نرم افزار پخش مویرگی یکپارچه سازی در کل سیستم است.
با متصل شدن برنامه پاکت سایبر بر روی گوشی اندروید می توان شرح وظایف ویزیتور و نمایندگان فروش را با استفاده از سیستم نرم افزار پخش مویرگی تعیین کرد. این شرح وظایف شامل موارد زیر است:
می توان تعیین کرد که هر ویزیتور از کدام انبار اجازه فروش دارد و این مساله به خصوص برای شرکت های بزرگی که دارای چندین ویزیتور و چند صد محصول متنوع هستند از درجه اهمیت بالایی برخوردار است که کالا را به ویزیتورهای مختلف تخصیص دهند.
تعیین می کند که ویزیتور اجازه کار با کدام حساب ها را دارد نیز موضوع مهمی است که با استفاده از این نرم افزار شدنی است و یکی از فواید بسیار مهم آن تلقی می گردد.
اگر بنابه دلایلی ویزیتور نتوانست مشتری را ویزیت کند و برای وی فاکتور صادر نماید نیز از گزینه های ایده آل آن به حساب می آید. در این نرم افزار گزینه هایی از پیش تعیین شده طراحی گردیده تا ویزیتور بتواند دلیل عدم ویزیت مشتری را برای مدیر خود در این نرم افزار و به صورت آنی ارسال کند.
گزینه ارسال پیام کوتاه نیز یکی دیگر از گزینه های اصلی مربوط به این نرم افزار است که بعد از صدور فاکتور و یا هر فعالیت حسابداری دیگر شدنی است.
به هر حال این گزینه ها از فواید نرم افزار پخش مویرگی است و صاحبان کسب و کار می توانند با سفارش و راه اندازی آن کنترل دقیق تری بر روی فرآیندهای خود داشته باشند.

نرم افزار پخش مویرگی کارا را بیشتر بشناسید


نرم افزار پخش مویرگی کارا یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای پخش مویرگی است که تحت وب بوده و توسط شرکت های زیادی در سراسر ایران مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار مجموعه ای متشکل از نرم افزارهای خرید و فروش مویرگی، نرم افزار مدیریت انبار، نرم افزار کنترل پرسنل و نرم افزار یکپارچه مالی و حسابداری پخش می باشد.
شرکت های مختلف می توانند با پرداخت هزینه ای بسیار به صرفه نرم افزار پخش مویرگی کارا را خریداری نموده و با استفاده از امکانات منحصر به فرد آن میزان سود شرکت را تا حد چشمگیری افزایش دهند. در ادامه به معرفی برخی قابلیت های بی نظیر این نرم افزار خواهیم پرداخت.
همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، نرم افزار پخش مویرگی کارا یک نرم افزار تحت وب بوده و از همین رو قابلیت عملکرد از راه دور را دارا می باشد. شاید از خودتان بپرسید که چرا نرم افزار پخش مویرگی کارا یک نرم افزار تحت وب است؟
جالب و در عین حال لازم است بدانید که یکی از ویژگی های یک نرم افزار پخش مویرگی مناسب امکان دسترسی در هر زمان، هر مکان و با هر نوع سخت افزاری می باشد. این ویژگی زمینه ای را فراهم می سازد که مدیران شرکت های فعال در صنعت پخش مویرگی به منظور نظارت بر روند پخش و اطلاعات و گزارشات شرکت نیازی به حضور فیزیکی در دفتر مرکزی شرکت نداشته باشند و بدین ترتیب از هر نقطه دنیا بتوانند با به کارگیری تبلت و یا موبایل خود به امور مربوطه رسیدگی نموده و به تایید فرآیندهای سیستمی بپردازند.