اهمیت نرم افزار موبایل در سیستم پخش مویرگی کارا


 
قبل از این که از ویژگی ها و مزایای سیستم های پخش مویرگی بر روی موبایل صحبت کنیم می خواهیم یک تعریف کلی درباره پخش مویرگی و استراتژی که در این سیستم استفاده می شود با شما صحبت کنیم. سیستم های پخش مویرگی یکی از جدید ترین روش هایی است که امروزه تولید کنندگان برای انتقال کالا یا خدمات خود به مشتریان از آن استفاده می کنند. با این روش تولید کننده به طور مستقیم با خریدار در ارتباط است که این موضوع هم به نفع خریدار است و هم به نفع فروشنده که در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.
در سیستم پخش مویرگی شما یک بار برای همیشه کالا هایی که قرار است انتقال دهید را در قسمت اطلاعات پایه ثبت می کنید. این کالا ها تا زمانی که آن ها را از نرم افزار پاک نکنید در لیست فروش شما باقی می مانند، علاوه بر آن در صورت اضافه شدن کالا یا خدمات جدید می توانید به راحتی لیست خود را به روز رسانی کرده و موارد جدید را به آن بیافزایید.
وظایف سیستم پخش مویرگی چیست؟
همان طور که پیش تر اشاره شد سیستم های پخش مویرگی به دلیل مزایای فراوانی که نسبت به سایر روش های منسوخ شده قدیمی دارد به یکی از پرکاربرد ترین روش های توزیع و پخش تبدیل شده است. از وظایف اصلی نرم افزار موبایل در سیستم پخش مویرگی کارا می توان به ذخیره سازی و انبار داری کالا ها برای توزیع اشاره کرد. به عبارت ساده تر شما با استفاده از این نرم افزار می توانید در هر زمان یا مکانی موجودی کالاهای داخل انبار را چک کنید و متناسب با آن اقدام به خرید کالای جدید از تامین کننده و یا فروش کالا های موجود به خریدار نمایید. این نرم افزار باید با توجه به موجودی انبار و سفارش های ثبت شده زمان بندی مناسبی را برای تحویل کالا به مشتریان تعیین کند. علاوه بر موارد ذکر شده شما به عنوان یک کاربر امکان وصول مطالبات از طرف حساب های خود را دارید و می توانید هر زمان که نیاز بود میزان بدهکاری یا بستانکاری خود را مشاهده نمایید.
از آن جایی که این نرم افزار تحت وب است شما می توانید اطلاعات بازار را به طور مستمر به روز رسانی کنید و از ورود کالا های جدی به بازار با خبر شوید. با این کار می توانید مجموعه کامل تری از کالا ها را پوشش دهید در نتیجه سوددهی بیشتری خواهید داشت.
مزایای استفاده از نرم افزار موبایل سیستم پخش مویرگی کارا
این نرم افزار دارای مزایای فراوانی است که مجموع آن ها موجب تمایز این نرم افزار از سایر نرم افزار های مشابه اش شده است که در ادامه تعدادی از مهم ترین آن ها را خدمتتان عرض می کنیم:
1. با توجه به این که این نرم افزار تحت وب است، به شما این امکان را می دهد که از راه دور بتوانید به تمام بخش های مختلف برنامه دسترسی داشته باشید و با آن کار کنید.
2. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید سطوح مختلفی از اعتبار را برای مشتریان خود تعریف کنید تا سیستم با توجه به میزان اعتبار او فاکتور ها را ثبت کند. به عبارت دیگر شما نمی توانید بیش از اعتبار فرد برای او فاکتور صادر کنید. علاوه بر آن شما می توانید با گروه بندی مشتریان خود قیمت های متفاوتی از یک کالا را برای هر گروه از مشتریان تعریف نمایید.
3. از آن جایی که این برنامه توسط مجرب ترین برنامه نویسان کد زنی شده است شما می توانید بدون نیاز به یک برنامه حسابداری مجزا از بخش حسابداری این برنامه استفاده کرده و تمامی اسناد خرید و فروش خود را در این سیستم به ثبت برسانید.
4. علاوه بر این که شما میتوانید افراد بیرونی مانند مشتریان خود را گروه بندی کنید این امکان را دارید که افراد درون سازمان خود مانند ویزیتورها، سرپرستان فروش، موزعین و راننده ها را نیز در این سیستم معرفی کرده و با توجه به وضایفی که دارند گروه بندی کرده و سطوح دسترسی مختلفی را برای آن ها تعیین کنید.
5. نکته دیگری که باعث تمایز نرم افزار پخش مویرگی کارا از سایر نرم افزار های این حوزه شده است امکان تعیین پورسانت هر یک از کارمندان به صورت داینامیک و پویا است که مدیر هر بخش یا مجموعه ای می تواند از این قابلیت فوق العاده استفاده کرده و استراتژی مدیریتی خود را با توجه به عملکرد کارمندان خود تغییر دهد.
6. کاربری آسان نرم افزار موبایل پخش مویرگی کارا موجب شده است که افراد بتوانند به راحتی به بخش های مختلف این نرم افزار مانند بخش جستجو، ویرایش، حذف و بازیابی اسناد حسابداری، ادغام و ... دسترسی داشته باشند و بتوانند از آن استفاده کنند.
7. جالب است بدانید که شما می توانید فرمول های محاسباتی خاص خود را در این نرم افزار ثبت کنید تا بر اساس آن ها میزان ورودی و خروجی های شما توسط نرم افزار به صورت خودکار محاسبه شود و تا زمانی که استراتژی خود را تغییر ندهید این نرم افزار از آن فرمول ها پیروی می کند به عنوان مثال شما می توانید یک فرمول خاص برای محاسبه حقوق و دستمزد کارمندان خود تعریف کنید و یا میزان پورسانت های آن ها را به دلخواه درصد دهید.
با وجود سطوح دسترسی مختلفی که در این نرم افزار توسط مدیر کل تعیین می شود شما می توانید با خیال راحت از بابت امنیت این نرم افزار، از امکانات و قابلیت های آن بهره ببرید.
استفاده از نرم افزار موبایل پخش مویرگی کارا شما این امکان را دارید که در هر زمان یا مکانی فعالیت کارمندان خود را رصد کنید و از روند انجام کار ها مطلع شوید. این نرم افزار علاوه بر این که باعث سیستماتیک شدن تمامی مراحل انجام کارها می شود می تواند به مدیریت شما نیز کمک شایانی بکند چرا که شما می توانید عملکرد هریک از پرسنل را به طور مجزا بررسی نمایید و میزان کارکرد او را نسبت به گذشته مقایسه نمایید.