سفارشگیری آنلاین

نرم افزار سفارشگیری آنلاین ( موبایل و تبلت )

با گسترش تکنولوژی در حوزه ارتباطات و فناوری اکنون امکان تبادل اطلاعات بر بستر مخابرانی بیش از پیش فراهم شده است ، ایجاد بستر اینترنت بر روی سیم کارت ها و به بازار آمدن سیم کارتهای نسل سوم ابزار جدیدی را برای شرکتهای فعال در حوزه پخش مویرگی فراهم نموده است .

این ابزارها که دیگر دسترسی به آنها برای شرکتهای پخش مویرگی بسیار ساده شده است شامل انواع گوشی های موبایل و انواع تبلت ها می باشند ، سیستم عامل اندروید نیز که بعنوان سیستم عامل اکثر موبایل ها و تبلت ها مورد استفاده قرار می گیرد ، امکانات بسیار مناسبی را جهت برنامه نویسی در بر دارد .

 

نرم افزار سفارشگیری آنلاین سیستم پخش مویرگی کارا علاوه بر امکان ثبت سفارشات بصورت آنلاین و آفلاین ، امکان ایجاد گالری محصولات شما را نیز فراهم می نماید ، به این صورت که مشریان شما میتوانند در هنگام سفارش هر کالا تصویر آنرا نیز در داخل موبایل و یا تبلت مشاهده نمایند .

آخرین قیمت ها و تغییرات مشتریان شما نیز بصورت آنلاین و یا آفلاین بر روی نسخه های نصب شده در موبایل و یا تبلت ویزیتورها اعمال شده و در حالت آنلاین بلافاصله پس از ثبت پیش فاکتور برای مشتری ، پیش فاکتور یاد شده در دفتر مرکزی شرکت پخش مویرگی قابل مشاهده بوده و در صورت استفاده آنلاین از نرم افزار سفارشگیری برای همه ویزیتورها میتوانید هر لجظه از میزان سفارش های گرفته شده مطلع شده و فرآیند تامین و توزیع کالا را تسریع نمائید .

هدف از تولید نرم افزار سفارشگیری آنلاین سرعت بخشیدن به فرآیندهای ثبت و ارسال سفارشات در شرکتهای پخش مویرگی بوده و کلیه شرکتهای فعال در حوزه پخش مویرگی میتوانند با استفاده از این سیستم ظرف مدت کمتر از یکسال علاوه بر برگشت سرمایه شاهد صرفه جویی زیادی در هزینه های پرسنلی و جاری خود باشند .

نرم افزار سفارشگیری آنلاین